Únor ve třídě ZŠ I.

Celý měsíc jsme měli nabitý různými projekty a akcemi. Největší zábavou pro nás byl karneval, kde jsme si nejen zasoutěžili, ale i zatančili a zbaštili klaunovský dortík. Začali jsme také s projektem Čtenářských dílen a paní učitelka pro nás vybrala „únikovku“ Tajuplný ostrov. V rámci výchovy ke zdraví jsme se zúčastnili přednášky o zdravé výživě. Navštívil nás Tonda obal, který nám připomenul, jak třídit odpad. Během projektu Mediální výchova jsme se seznámili s tím, jak vzniká časopis a vytvořili jsme několik stránek školního časopisu. A tento měsíc ani nechyběla práce v naší kuchyňce. Nejdříve jsme si připravili těstovinový salát a potom jsme upekli mrkvové müsli sušenky.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana

tn_obrazek_19233.jpg